Hakkımızda

Firmamız 2006 yılında ANKARA İvedik OSB’de kurulmuş olup sektöründe hizmet ve ürün kalitesini ilke edinmiş bir aile şirketidir. Hocazade Makine 10 tondan 150 tona kadar eksantrik pres imalatı, satış sonrası servis ve marka gözetmeksizin bakım onarım hizmetleri vermektedir. Firmamız işine ve müşterilerine saygıdan ve üretim kalitesinden ödün vermemiş ve bu sektörde bizde varız demiştir .

Bu ilkeler sayesinde Hocazade Makine kısa sürede pazarda önemli derecede söz sahibi olmuştur. Hocazade ekibi olarak temel misyonumuz , her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla sizlere hizmet vermektir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Eksantrik Pres sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Hocazade Makine, gösterdiğiniz yakın ilgiden ve bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.